محل تبلیغات شما

گروه مهندسی اوژن اطلس سپهر

 

گروه مهندسی اوژن اطلس سپهر سال ۱۳۸۷ با تلاشجمعی از دانش آموختگان دانشگاه‌های تهران و بین‌المللی قزوین تاسیس گردید. مجموعهاوژن با عنایت خداوند متعال و با تلاش پرسنل پرتوان خود توانست در تولید محصولاتپلی اتیلن در کشور به قطب قابل ملاحظه ای تبدیل شود.

 

تیم مهندسی اوژن اطلس سپهر با مطالعات تخصصی درحوزه تصفیه آب و فاضلاب و با علم و تجربه خود توانسته یکی از پیشگامان در ساختپکیج های تصفیه فاضلاب باشد.

 

اوژن اطلس با تکیه بر توان تولید خود در صنعت پلیاتیلن به تکنولوژی ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب کمکشایانی داشته و با توسعه این مهم مشکل خوردگی در پکیج های فی مخصوصاً در مناطقمرطوب کشور را تا ۹۰ درصد کاهش داد.

 

 

انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی اوژن اطلس سپهر

 

-پکیجتصفیه فاضلاب فی: پکیج تصفیه فاضلابفی، به دلیل متریال مصرفی در پکیج با این نام شناخته می شوند و بر أساس بیشترینکاربرد و مصرفی که دارند، با نام پکیج فی تصفیه فاضلاب بهداشتی نیز شناخته می شوند. این دستگاه یک تصفیه خانه زیرزمینی است که توان و استحکام بالایی دارد. جنس این پکیج از استیل کربن و یا فولادضد زنگ است. مقاویت این آلیاژ های آهن در مقابل صرفه و خوردگی به حدی بالاست کهبرای ساخت یک پکیج تصفیه فاضلاب فی، مناسب هستند.

 

پکیج تصفیه فاضلاب کارواش: اولین کاری که در کارواش ها بر روی ماشینها صورت می گیرد شستشو با آب است که گل و لای روی ماشین ها با این عمل به آب خروجیاضافه می شود که در بحث تولید فاضلاب با عنوان TSS یا مواد معلق یاد می شود این مواد قابلیت ته نشینی دارند. مرحلهبعدی در شست و شوی ماشین ها در کارواش اضافه نمودن کف یا اصطلاحا دترجنت می باشدکه دارای سورفاکتانت ها می باشند این ماده ماهیت آلی داشته و باعث تغییر کیفیتشیمیایی در آب می شود. از دیگر موادی که موجود در پساب یا فاضلاب کارواش ها میباشد روغن وگریسی است که همراه با شستشو به آب اضافه می شود و موجب آلودگی جدیمنابع آب زیرزمینی می شود و همین طور فات سنگینی مانند سرب که می باید در تصفیهپساب یا فاضلاب تولیدی در کارواش ها بدان توجه کرد.

در کارواش ها پساب حاصل از شستشوی ماشین هامستقیما به چاه یا کانال های آب تخلیه می شوند که این امر سبب آلودگی جدی و سمیشدن سفره ها و منابع آب زیرزمینی می شوند که امر تصفیه فاضلاب کارواش ها را باپکیج تصفیه فاضلاب کارواش ضرورت می بخشد.

 

پکیج تصفیهفاضلاب خاکستری: فاضلابخاکستری در حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد کل فاضلاب تولیدی خانگی را شامل می شود به همینمنظور تصفیه و استفاده مجدد آن در مصارفی همچون آّبیاری درختان و فضای سبز میتواند کمک شایانی به محیط زیست و صرفه جویی در مصرف آب و هزینه های خانوار کند.تصفیه آب خاکستری نه تنها مصرف آب را کاهش می دهد بلکه سبب کاهش حجم دبی فاضلابتولیدی شده و مصرف انرژی و مواد شیمیایی را کاهش داده و در کل سبب کاهش هزینه میشود.

 

پکیج تصفیه فاضلاب رستوران: عموما فاضلاب رستوران ها از محل پخت غذا تا شست و شویظروف و و محوطه و زمین و لباس ها و … تا فاضلاب بهداشتی سرویس ها وارد محل جمعآوری آن ها می شوند، لذا این پساب می تواند حاوی مقادیر متغیری از چربی و روغن (FOG)، دترجنت ها، مواد جامد معلق، آشغالهای حاصل از شست و شو در سایزهای مختلف و BOD و COD ناشی ازآلودگی های بیولوژیکی باشند.

 

پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی: بیمارستان ها مصرف کنندگان قابل توجهی از آب در روزهستند و تولید چند برابر فاضلاب از بیمارستان ها به دلیل توسعه در حوزه پزشکی درحال افزایش است. فاضلاب بیمارستان ها حاوی آلاینده های عفونی و خطرناک است که بایدقبل از تخلیه آن در محیط زیست، تصفیه گردد. تصفیه پساب بیمارستانی (Hospital Wastewater) یکی ازمهم­ترین و حیاتی­ ترین بخش­های سیستم­­های کشورها به منظور حفظ منابع آبی وجلوگیری از خطرات محیطی و زیستی است چرا که یکی از خطرناک­ترین فاضلاب­ و پساب­هایتولید شده از محیط بیمارستانی خارج می­گردد.

 

 

پکیج تصفیه فاضلاب پتروشیمی: پتروشیمی صنعتی است کهدر آن به کمک مواد خام اولیه از نفت و گاز، فراورده­ های شیمیایی گوناگونی راتولید می­کند. بواسطه­ چنین فعالیتی مواد شیمیایی و سمّی بسیار خطرناکی را تولیدمی­کند که در صورت استفاده از روش­های قدیمی تصفیه پساب پتروشیمی آسیب­های جبرانناپذیری به حیات جانوران و زندگی انسان­ها وارد خواهد کرد.

 

 

پکیج تصفیه فاضلاب کشتارگاه:  کشتارگاه ها به دلیلفرایند کشتار و تمیز کردن تأسیسات، مقادیر زیادی فاضلاب کشتارگاه (SWW) را تولید می کنند. SWW ها به دلیل دارا بودن مقدارزیادی مواد معدنی و مواد آلی، نیاز به فرآیند تصفیه فاضلاب دارند. بین فاضلابکشتارگاه و فاضلاب کارخانه های فرآوری گوشت از نظر نوع آلاینده ها و غلظت آن ها،تفاوت بسیاری وجود دارد. فاضلاب کشتارگاه ها، شامل پسماند انواع گوشت ها از جمله،گوشت گاو، گوشت اسب، گوشت گوسفند، مرغ و … است. منبع اصلی آلاینده ها فرآیند ذبحکردن: خون، مدفوع و ادرار، آب شستشو (لاشه، کف، ظروف و …)، باقی مانده مواد غذاییمخلوط شده در معده حیوانات و زباله های دیگر است. بنابراین آلاینده BOD ها، COD ها نیترات ها و فسفات ها هستند.

 

پکیج تصفیه فاضلاب دباغی و چرم سازی: روند دباغی و چرم سازی،شامل ترکیبات شیمیایی معدنی و آلی است که می توانند تاثیر مخربی بر محیط زیستداشته باشند. در مرحله برنزه کردن از موادی مانند کروم، تانن های گیاهی و آلدهیدهااستفاده می شود اما مراحل دیگری نیز وجود دارد که عامل آلودگی پساب است. موادشیمیایی مورد استفاده در تولید چرم باعث افزایش سطح BOD، COD و کل مواد جامد محلول در آب می شوند. این فرایند ها همچنین ازمقادیر زیادی آب استفاده می کنند و در نتیجه این امر مقادیر زیادی آلاینده ایجادمی کنند.

 

 

پکیج تصفیه فاضلاب مرغداری: مرغداری ها و دامداری ها، ضایعاتی از قبیل لاشه،مدفوعات، آب ناشی از شست و شو، بو ( ناشی از مدفوعات و یا کوره های سوخت لاشه) و …تولید می کنند. در حال حاضر ایران عضو کشور هایی است که سیستم تصفیه پساب مرغداریهای آن به صورت صحیح و کاربردی نیست. برای مثال در یک تحقیق و بررسی ۹ درصد سیستمتصفیه پساب مرغداری در بابل، دچار مشکلات عدیده ای بود. از پساب مرغداری ها میتوان انواع مختلف منابع را به دست آورد، برای مثال از پساب ها می توان سوخت هایزیستی، چربی حیوانات، کودهای شیمیایی و حیوانی، انرژی، گرما و آب تمیز به جهت بهکار گرفتن در مصارف دیگر به جهت داشتن صنعتی پایدار( می توان به صورت عمومی صنعتسبز نیز بیان کرد) به دست آورد و در راستای پرورش دام و طیور استفاده کرد.

 

 

 

 

سیستم پشتیبانی و اجرای پروژه هابه چه ترتیبی است؟

 

کارشناسان اوژن با بررسی نوع فاضلاب ها و مهندسی انواعآلاینده هایی که در پساب های موجود در پروژه های تصفیه فاضلاب صنعتی یا تصفیعفاضلاب های بهداشتی وجود دارد، اقدام به ارائه طرح های پیشنهادی کرده و توان تولیدسیستم های تصفیه فاضلاب کاملا کاربردی و متناسب با صنایع مختلف را دارد.

 

 

معیارهای موفقیت و متمایز بودناوژن اطلس چه مواردی هستند؟

 

پروژه های انواع تصفیه فاضلاب کاملا اختصاصی و مهندسی شده براساس نوع پساب موجود می باشد و گروه مهندسی اوژن اطلس طی تمامی مراحل طراحی ،مشاوره و اجرا همراه شرکت های کارفرما می باشد.

 

 

عملکردپکیج تصفیه فاضلاب اوژن چگونه است؟

پکیج اوژن بهترینگزینه جهت جایگزینی سپتیک تانک ها، ایمهاف تانک ها و چاه های جاذب، جهت تصفیهفاضلاب بهداشتی-انسانی و صنعتی می باشد. متداول ترین فرآیند تصفیه در پکیج های تصفیه فاضلاب، فرآیند لجن فعالمی باشد. در این فرآیند با ایجاد شرایط محیطی و بستر مناسب جهت رشد و فعالیتمیکروارگانیسم ها، سبب مصرف آلاینده های آلی فاضلاب و جداسازی و زلال سازی آن هامی باشد.

شرایط محیطی مناسبجهت متابولیسم باکتری ها شامل میزان اکسیژن محلول (DO)،زمان ماند، مواد مغذی (N,P)، دما و pHمی باشد.

میزان اکسیژن محلولبوسیله تامین هوا از طریق بلوئرها و تزریق از طریق دیفیوزرها انجام می شود. سایرموارد نیز در مخزن هوادهی کنترل و تامین می شود. طی فرآیند هضم مواد آلی از طریقمیکروارگانیسم ها، ه های سنگین تری تشکیل می شود که قابلیت ته نشینی را خواهندداشت. این ه ها با گذراندن زمان ماند کافی در مخزن ته نشینی ثانویه به آرامی تهنشین شده و از کف مخزن جداسازی می شود. در پایان مقدار لجن مازاد به هاضم لجنمنتقل شده و پساب زلال شده نیز بعد از کلرزنی و ضدعفونی به محل مصرف منتقل می شود.

 

 

 

مهمترین زمینه‌های فعالیت و ارائه خدمات گروهمهندسی اوژن اطلس سپهر در حوزه تصفیه فاضلاب به شرح ذیل می باشد:

 

۱.مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های پکیجتصفیه فاضلاب شهری (انسانی – بهداشتی) و پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی

۲. انجام امور جمع آوری و انتقال فاضلاب هایشهری و صنعتی (طراحی، مشاوره و اجرا)

۳.تولید انواع موادهای شیمیایی مورد مصرفدر تصفیه فاضلاب

 

لیست کلمات کلیدی : پکیج تصفیه آب و فاضلاب صنعتی، شرکتتصفیه انواع فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب

سایت: http://ozhen.co/

آدرس شرکت: تهران، ولنجک، نبشخیابان بیست و پنجم

تماس : ۹۱۳۰۰۲۰۴ - ۰۲۱

ایمیل: info@ozhen.co

ساعات کاری

شنبه -چهارشنبه: ۰۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰

پنجشنبه: ۰۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰

جمعه: تعطیل

 

 


نیاز های شما از یک نرم افزار فروشگاهی چیست؟

شاهکار ساختمان ضد زلزله مهندسان چینی

بررسی و آشنایی با توری استیل

فاضلاب ,تصفیه ,ها ,  ,های ,پکیج ,تصفیه فاضلاب ,پکیج تصفیه ,می شود ,    ,اوژن اطلس ,پکیج تصفیه فاضلاب ,تصفیه فاضلاب کارواش ,تصفیه فاضلاب صنعتی ,میزان اکسیژن محلول

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شلوار / یدکیو / ذغالیها / ولوزماجور / تارپودکارپت / کتیرو / دالمیکر / دانه روغنی / کلپوره / روسریگلی / اویلانجین / ویلان / یوپیاسمارکت / فیتپینو / آیگرپ / اوتو / بستسالمون / ایرانتولزمارکت / پوشینه مبل / آیرادیاتور / آیاسنشیال اویل / ایرانی بازی / فیشمیش / زیراندازآنلاین / گلسوب / Arad Branding
هیپنوتیزم خرید پستی عینک آفتابی shahidshooshtari93 reppnepiran شهرم یزدعشقم هامانه3 Carol's site liosculense sutanapis Lauren's site amliracor